Kurumsal

GELECEK HAYALİMİZ

Dünya ölçeğinde sektör/müşteri ihtiyaç ve sorunlarını en uygun maliyetle ve en yenilikçi şekilde çözümler üreten, MLB Group olarak akla ilk gelen, en çok tercih edilen marka olmayı hedefliyoruz.

TEMEL AMACIMIZ

Sınırlarımızı zorlayarak daima en iyisini yapmak; MLB Group olarak cesaret ve yenilikçilik ruhumuzu hiç kaybetmeden tüm iş ortaklarımıza/paydaşlarımıza katma değer yaratmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda gezegenimize saygılı bir şekilde hareket ederek, istihdam yaratan bir kurum/şirket olmayı amaçlıyoruz.

BİZ KİMİZ;

Araç Yıkama Teknolojileri alanındaki markamız ELEVENTECH, 1992 yılından bu yana istasyon ekipmanları ve teknolojileri üreten MEPSAN’ın da dahil olduğu MLB Group bünyesinde yer alıyor.

MLB Group; 500’den fazla çalışanı, biri yurt dışında olmak üzere toplamda beş farklı noktadaki üretim tesisleri ve satış ofisleri, 90’dan fazla ülkeye ihracatı , tüm Türkiye’ye hizmet veren 50 servis noktası, 7/24 destek sağlayan çağrı merkezi, Konya ve İzmir Teknokentler’de bulunan Ar-Ge ekipleri ile Türkiye’nin tasarım ve Ar-Ge faaliyetlerine en fazlayatırım yapan ilk 250 şirketten biridir.

ELEVENTECH, standart bir üretici olmak yerine müşterisinin istekleri doğrultusunda ürün ve projeler geliştirilebilen, projelerine yeni teknolojiler ile katma değer yaratan bir marka olma amacıyla yola çıkmıştır. Bu amaçla ELEVENTECH markası metal işleyen standart bir ekipman üreticisi olmaktan çok, sektörün yenilikçi çözümler geliştiren bir teknoloji şirketi olma noktasına gelmiştir.

TEKNOLOJİ

ELEVENTECH bünyesinde geliştirilen son teknoloji donanım ve yazılımlarla farklı ve üstün ürünler

TASARIM

Ergonomi, fonksiyonellik ve estetik olarak üstün tasarım

GÜVENLİK

TS EN 1829-1 standartlarında belgelendirilmiş güvenlik ürünleri

SERVİS

Yaygın servis ağı, 7/24 canlı destek alabileceğiniz TS ISO 18295-1 belgeli çağrı merkezi, TS ISO 10002 belgeli Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi

HER GÜN DAHA İYİYE, DAHA İLERİYE...

30 yıla yakın süredir ekipman üreten, müşteri beklentilerine göre tasarım ve teknolojileri hayata geçiren bir deneyim ile piyasadaki ürünlerden “GÜVENLLİK, TEKNOLOJİ, TASARIM” mottosuyla tamamen farklı ve üstün ürünler, projeler sunmaktayız. Yıkama sistemlerimiz, Türkiye’de ilk ve tek olarak TS EN 1829-1 belgesi ile TSE tarafından sertifikalandırılmıştır.

MLB GROUP OLARAK HEDEFİMİZ

Dünyanın en büyük yakıt istasyonu ekipmanı üreticilerinden biri olmak bize yetmiyor; dünyanın lider yakıt istasyonu çözüm markası olmak, geleceğin istasyonunu hayalden gerçeğe dönüştürmek, alternatif otomotiv yakıtlarında öncü geliştirmeler yapmak istiyoruz. Sektörümüzün yerel liderliğinden sektör geleceğinin global liderliğine doğru emin adımlarla yürüyoruz.

SEÇ-G

1992 yılından bu yana Türkiye’de yakıt ve petrol cihazları sektörünün lideri MLB Group olarak, tüm faaliyetlerimizi, Türkiye’de ve dünyada, İş Sağlığı, Emniyet, Çevre ve Güvenlik konularında gelişen güncel uygulama ve mevzuatlara paralel, “Sıfır Tolerans” prensibiyle yürütüyor; tüm üretim, ürün ve servis aşamalarımızda, bu prensiplere uygunluk konusunda oldukça hassasiyet gösteriyoruz.

  • Mepsan’da SEÇ-G politikalarımızı, işimizin yanına değil tüm üretim, ürün ve hizmet süreçlerimizin odağına yerleştiriyoruz.

Mepsan’ın bağlı olduğu MLB Group bünyesinde kurulan, kirlenmiş sahaların iyileştirilmesi konusunda resmi kurumlarca yetkilendirilmiş MPT şirketi ile tüm paydaşlarımıza, başta yakıt, petrokimya ve kimya sektörü olmak üzere tüm sektörlere yönelik, etkin çevre çözümleri ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Çözüm

Ürün geliştirmeden satış sonrası hizmetlere kadar entegre ve hızlı çözümler!
Ürün geliştirmeden satış sonrası hizmetlere kadar tüm değer zincirinde, entegre ve hızlı çözümler geliştiren marka olma hedefiyle faaliyet gösteriyoruz. Deneyimimizin yanı sıra sektörün beklentilerini ve taleplerini karşılayacak bilgiye sahip ekip ve teknolojimiz ile fark yaratıyoruz. İstasyonlarda yer üstünde ve yer altında oluşabilecek sorunları anında tespit ederek, hızlı çözümler sunuyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında 7/24 hizmet anlayışı ile çalışan çağrı merkezimize gelen tüm aramaları değerlendirerek servis ekiplerine yönlendiriyor ve gelen tüm talepleri karşılıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Daha az kaynak tüketimi, geri dönüşüm ve çevrenin korunması!
Ürün ve hizmetlerimizde sınırlı kaynakların daha az tüketilmesini, geri dönüşümü ve çevrenin korunmasını temel öncelik olarak görüyoruz. Çevre ve insan merkezli faaliyetlerimizi, çeşitliliğin ve üretkenliğin devamlılığını sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Tekrar kullanılabilir ve geri dönüştürülebilir materyallerin tüketimine önem veriyoruz.

Yatırım kararlarımızı alırken sürdürülebilirlik kıstaslarını göz önünde bulunduruyor, tüm faaliyetlerimizde bunların çevreye olabilecek etkileri konusunda tedbirli ve dikkatli bir tutum sergiliyoruz. “ISO 14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ”nin tüm gereklerini yerine getirerek, çevrenin geliştirilmesi ile ilgili projelere de destek veriyoruz.

Üretim gücü

Büyük ve modern tesislerde hızlı ve güvenli teknolojiler!
Dünyanın en büyük ve en modern üretim tesislerinden birine sahip olarak, global rekabette liderliği hedefliyoruz. Toplam 45.000 m² faaliyet alanımız ile yılda 36.000 tabanca eşdeğeri üretim gerçekleştiriyoruz. Bu kapasitemizle dünyada, üretim gücü açısından da sayılı üreticiler arasında yer alıyoruz.

Çoklu ürün üretme kabiliyetine sahip tesisimizdeki tüm üretimi, kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizi, en son teknoloji CNC makinelerle daha hızlı, güvenilir ve verimli üretiyoruz. Elektronik kartlarımızın üretimini, tamamen bilgisayar kontrollü son teknoloji yüzey montaj makinaları ile yapıyoruz.

Yenilikçilik

Ürün ve hizmetler için yenilikçi çözümler ve teknolojiler!
Ürün vehizmetlerimizin rekabetçi üstünlüğünü yenilikçi çözümler ve teknolojiler geliştirerek sürdürüyoruz. Sahip olduğumuz bilgi, beceri ve teknik uzmanlık ile hem geliştirme hem de uygulama aşamalarını yenilikçilik ilkeleri doğrultusunda yürütüyoruz.

Ürün ve hizmetlerimiz kadar kendimizi de sürekli yenileyerek, deneyimli ve yaratıcı AR&GE mühendislerimizle geleceği bugüne getiriyoruz. Yeni tasarımlar, çözümler ve teknolojik fonksiyonlar geliştirerek iş ortaklarımız için de rekabet üstünlüğü yaratan yenilikçi ürün ve hizmetlerle farklılaşıyoruz.

Tasarım

Bütünsel dış görünüm ve üstün fonksiyonel özellikler!
Bütünsel dış görünüm ve üstün fonksiyonel özelliklerle değer katan tasarımlara imza atıyoruz. Ürettiğimiz akaryakıt, LPG, CNG ve Ad Blue dispenserlerle; çizgisiyle farklılaşan, teknolojisiyle ayrışan, çalıştığı istasyona ve markaya değer katan konseptler yaratıyoruz.

İstasyon kurumsal kimliğine maksimum uyum sağlarken kendi tasarım dilini de koruyabilen tasarımlarımız, modern çizgileriyle ayrışıyor. Mükemmel tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunduğumuz ürünler, istasyonlarda fark yaratmakla birlikte hem maliyet avantajı hem de kullanım kolaylığı sağlıyor.

Elektronik ve Mekanik

Elektronik ve mekanik donanımı, yüksek teknoloji ve güvenli yazılım ile entegre eden gelişmiş mühendislik çözümleri sunuyoruz. Teknokent’te bulunan AR&GE Merkezi’mizde yürüttüğümüz çalışmalarla sektörümüz için öncü pek çok ürün ve uygulamaya imza atıyoruz.

TÜBİTAK tarafından tescilli projelerimiz ve maksimum derecede güvenlik sunan ürünlerimizle hem ürün hem de o ürünü oluşturan her bir parça için ATEX sertifikası alıyoruz. Ayrıca metre ve santrifüj sistemlerindeki ölçüm ve kalibrasyon hassasiyetimizi MID belgelendirmemiz ile güvenceye alıyoruz.

Scroll to Top