Self-Servis

KENDİ ARACINI KENDİN YIKA

SELF SERVİS- ARACINI SEVENLERE AYRICALIK

Self-servis araç yıkama sistemleri, otomatik araç yıkama ünitelerinin aksine, müşterilerin  tüm süreci takip sağlayabildiği  ve sürece doğrudan müdahale edebildiği bir işlem olanağı sağlar. Müşterilerin kendi araçlarını kendi kontrol olanakları dahilinde  yıkamalarına izin veren bu sistem, genellikle araç yıkama merkezlerinde ve akaryakıt istasyonlarında bulunur.  

Akaryakıt dışı gelirlerin başında olan araç yıkama hizmeti istasyonların en çok tercih edilme noktasında önemli rol oynar.

Bu tür bir araç yıkama genellikle açık alanda bulunur ve müşterilerin kullanabileceği birkaç yıkama bölümü vardır. Bu bölümler genellikle köpük püskürtme, su püskürtme, fırçalama ve yıkama için yüksek basınçlı su püskürtme gibi farklı özelliklere sahip olabilir. Ayrıca, müşteriler genellikle vakum cihazları ve üfleyiciler gibi başka araç temizleme aksesuarlarına da erişebilirler.

Self-servis araba yıkama, müşterilerin kendi araçlarını yıkamalarına izin verdiği için genellikle daha ucuz bir seçenektir ve müşteriler araçlarını nasıl temizleyeceklerine kendileri karar verirler. Ancak, bu tür araç yıkama hizmetlerinin dezavantajı, müşterilerin araçlarını tam olarak temizleyememeleri veya aracın yüzeyine zarar verebilecek yanlış ürünler veya teknikler kullanmaları olabilir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

7/24 hizmet veren 444 67 76 numaralı Mepsan Çağrı Merkezimizi arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilir, Türkiye genelindeki 45 Yetkili Teknik Servislerimiz ile hızlı müdahale ve çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Scroll to Top