Otomasyon Ve Ödeme Sistemleri

OTOMASYON

Eleventech Araç Yıkama Teknolojileri otomasyon uygulaması Marviz, kullanıcı dostu ara yüzü ve web tabanlı mimarisiyle raporlara ve yönetim ekranlarına bilgisayar, tablet, telefon veya diğer mobil donanımlarla istenilen zamanda ve istenilen yerden erişim imkanı sunmaktadır

Eleventech Araç Yıkama Teknolojileri ile entegre çalışan Marwiz, süre ve fiyat değişimlerinde yapılacak değişiklere anlık müdahale etmemize imkan sağlar. Kontrol ve denetim açısından risk ve hataları azaltırken çalışma ortamının verimliliğini arttırır. 

ÖDEME SİSTEMLERİ

Dijital ödeme sistemleri, elektronik cihazlar aracılığıyla gerçekleştirilen para transferleri için kullanılan yöntemlerdir. Bu sistemler, özellikle online alışveriş, mobil ödemeler, fatura ödemeleri ve diğer finansal işlemler için oldukça popüler hale gelmiştir. Ayrıca, dijital ödeme sistemleri, geleneksel ödeme yöntemlerine göre daha hızlı, daha güvenli ve daha uygun maliyetlidir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

7/24 hizmet veren 444 67 76 numaralı Mepsan Çağrı Merkezimizi arayarak sorunlarınıza çözüm bulabilir, Türkiye genelindeki 45 Yetkili Teknik Servislerimiz ile hızlı müdahale ve çözümlerden faydalanabilirsiniz.

Scroll to Top