Müşteri Hizmetleri

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Mepsan herzaman yanınızda…
Mepsan, 2004 yılında hizmet vermeye başladığı Mepsan Çağrı Merkezi’nde gerçek zamanlı sorun izleme araçları ile faaliyet gösteriyor. Yurt içinde ve yurt dışında 7/24 hizmet sunarak, gelen çağrıları kendi geliştirdiği izleme sistemi üzerinden takip ediyor.

Sizin için 7*24 çalışıyoruz...

Satış Sonrası Hizmetler personelimiz sizlere 7*24 destek vermek için ara vermeden çalışmaktadır

Servis programına giriş yapıldığı anda servislere arıza bilgileri gönderilmesi, servislerin sahada güvenlik numarası ve mobil cihazlar aracılığıyla tüm müşteri taleplerini en hızlı şekilde sonuçlandırması ve tüm işlem sonuçlarının gerçek zamanlı takibi, kontrolü ve güvenliği satış sonrası hizmetler merkezi yönetim sistemi üzerinden yürütülüyor.

0
LOKASYON
0
ÇAĞRI
0
ÇAĞRI KAYDI
0
SERVİS
0
ÜLKE
0
SERVİS ÇALIŞANI

444 MPSN | Anında hizmet garantisi…

Çağrı Merkezi

Mepsan Çağrı Merkezi ; ihtiyaçlara en uygun şekilde cevap vermek ve müşteri memnuniyeti sağlamak için şirketimizin Ar-Ge birimi tarafından geliştirilen Çağrı Merkezi yazılımı, anlık servis inceleme, koordinat bilgileri sayesinde en yakın servisi en doğru şekilde yönlendirebilecek bir alt yapı yazılımı ile saha şartlarında tecrübe kazanmış ve özel eğitim almış çağrı merkezi personeli tarafından verdiği bir hizmettir.

MEPSAN GARANTİ & GARANTİ+

Mepsan ürün garantisine sahip olun hem içiniz hem cebiniz rahat etsin…

Ürün garantilerimiz sizlere ürünlerinizi sağlıklı ve kaliteli bir şekilde kullanım imkânı sunuyor. Ürünlerinizin bakım ve servis hizmetlerini yetkili bayilerimize yaptırın, garanti avantajlarını doyasıya yaşayın.

GARANTİ +

Detaylı bilgi için +90 444 67 76

TÜM DÜNYADA SİZİN İÇİN MEPSAN

ULUSLARARASI TEKNİK DESTEK

Ürünlerin sahaya gönderilmesi, teslim edilmesi ve çalıştırılmasının yanı sıra uzman ekiplerlerle ürünlerin sahada çalışıyor olmasını sağlamak bizim için son derece önemlidir.

Scroll to Top